Гумові або адаптивні логотипи

06-09-2016

ПІКСЕЛЬНІ ЛОГО

Зазвичай логотипи бувають зроблені із зображень, як піксельні так і векторні. Перші мають назву файла в кінці .jpg, .jpeg, .png, gif - зручні формати для використання на вебі з піксельною щільністю 72 пікселя на дюйм, або 72 pixel/inch. Фото логотипів в цих форматах виглядають чудово на сайті, але нездатні збільшуватись. Ні, ви можете їх збільшити, але вони будуть виглядати жахливо, бо растерізація покаже вам рвані краї та зазубрини, які погіршать сприймання вашого знаку на фото. Логотипи у вигляді фото можна використовувати в документах, наприклад, Word, або на візитці, але далі сайту та паперів вони не підуть. Що ж робити?

Растрові логотипи мають недоліки

ВЕКТОРНий логотип!

Ось що вам потрібно. На відміну від піксельних зображень векторний логотип має особливість - його можна збільшувати скільки забажаєте, бо його побудова і контури описуються математично. Ця чудова технологія дозволяє зробити один логотип для всіх випадків використання - від лого для візитки, веб-сторінки чи сайту до семиметрового банеру нв виставці та 15 метрової розтяжки на бульварі біля неї.

ПОРАДА
Коли ви замовляєте лого у дизайнера, завжди попросіть його дати вам не тільки піксельні формати, але й векторний файл! Векторні файли мають закінчення .ai, .eps, .cdr.
Векторні логотипи мають багато переваг

Векторний формат зображення дозволяє створити знак, який ідеально підходить для розповсюдження в друкованих медіа вашої торгової марки, логотипу фірми чи продукту. Додайте цей файл до списку обов'язкових, який дизайнер повинен вам віддати після роботи над логотипом. Маючи векторний лого, ви зможете гарантовано працювати з рекламою.

А чи можна мати зображення, яке б спокійно трансформувалось, збільшувалось чи зменшувалось в залежності від ширини монітора чи дисплею без погіршення графіки? Так! Заплющуйте очі - увага! - на сцені [drumroll]:

SVG-АДАПТивний логотип

Чудовий вихід! Файли SVG (Scalable Vector Graphics, з англ. масштабована векторна графіка) чудово компактні, давно відомі (з 2000 року) і - з виду того, що сьгодні на ринку домінують потужні компьютери - поступово займають головне місце на сторінках веб-ресурсів. Бо вони легкі, масштабуються, анімуються, трансформуються, а головне - легко переносяться з маленького екрана бабусиного мобільника розміру сірника на велике ігрове поле екрану домашнього або корпоративного телевізора. На усіх проміжних дисплеях планшетів, айпедів з ретіна-графікою, табах - усіх сучасних мобільних і не тільки девайсах - ваш лого буде чітким, сфокусованим, не розмитим! Це справжня потужна революція в імідж-мейкінгу.

А тепер найголовніше! SVG-лого вміє розумно адаптуватися, ховаючи та демонструючи окремі частини логотипу, "випускаючи" важливі нюанси зображення при збільшенні, або ховаючи їх на маленькому екрані. Подивіться, як це уявляє дизайнер @joe_harrison.

Адаптивні  логотипи - це майбутнє

Створений на базі векторного логотипу, SVG-логотип - справжня сенсація для світу брендингу та маркетингу. Разом із можливістю модифікуватись в залежності від розміру екрана, як того хоче дизайнер, та анімаційними можливостями в купі з ефектами: SVG-логотип - це Tesla сучасного візуального дизайну )

Хочете адаптивний SVG-лого? Замовляйте!
svg-logo [at] tobto.org

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: