Дизайн логотипів

планування

Отже, ваша фірма вирішила створити свій власний логотип, привабливий сайт і виділитись над конкурентами своїм неповторним іміджем? Чудово! Справді, - виділятись стає важче, доступність вебу докорінно змінила наше бачення послуг і сервісів. Сьогодні не потрібно їхати за десять земель, щоб купити щось або отримати послугу, але з тим комунікація вимагає етикету - вас зустрічатимуть по "інтерфейсу" і ваш візуальний імідж має відбивати статус, ідею, амплуа. Почніть з того, щоб вас впізнавали. З дизайну.

Цікавий оригінальний неповторний логотип - це початок і кінець вашої кар'єри. Створіть його:

Чи повинен лого відзеркалювати сферу вашої діяльності? Так. Якнайменше, бути "своїм" для клієнтів. Скільки кольорів він має мати? Скільки завгодно, але мінімально мати ч/б варіант, який буде працювати у 100 відсотків випадків.

Логотип 1
Логотип 2
Логотип 3
Логотип 4
Логотип 5

Логотип на роботі 24/7/365

не окремо, а в системі візуальних знаків. Він вписан в метафору вашого бізнесу, він проголошуе ваші цінності та культуру спілкування. І тому нам важливо прикласти руку до його досконалості. З тим заощадити ваш час і повернути вам пакет з яким вам буде легше конкурувати. Гарний дизайн - це конкурентна перевага!

Ми не робимо лого окремо - ми додаем візитки, сайт, домен, хостинг, фірмові поштові мейли, акаунти в соціальних мережах, розташування на мапі Гугл, тривале обслуговування. SEO? Ми маемо за плечима 15 років практики в пошуковому просуванні. І SEO вже упаковано )

Ми хочемо, щоб ви отримали повний пакет для бізнесу. Не просто логотип чи візитку і сайт з лого, а діючий точний механізм вашої вдачі. Але увага до маленьких дрібничок вимагає часу. І тому

ми в ТОБТО - не МАК-ДОНАЛЬДС

Ми бутік - візуальноі тотожності або Visual Identity Boutique.

процес

Секрет якісної речі ховається в виборі серед багатьох. Широкий вибір - якісна річ. Ти не можеш створити якісну річ не порівнявши її з іншими, не розуміючи в чому сила конкурентів - їх недоліки, переваги та властивості. Звичайно ви можете піддатись спокусі і звернутись до студента-фрілансера і замовити логотип за 100 грн.

Але насправді це буде лого за 0.1 грн, бо він не містить історії, "пам'яті", такий логотип згодом може з'явитись в інтернеті зовсім в іншій компанії.

Тому ми починаємо роботу над логотипом з ваших уподобань. Створюємо загальний образ вашого бачення.

На базі ваших уподобань створюємо концепцію. На основі концепції створюємо прототипи, багато прототипів. З них вибираємо найкращі і знову розробляємо прототипи.

Так триває стільки потрібно, поки одного разу ви не зойкнете - це він! Звичайно, більше ітерацій - коштовніше логотип. Ви любите коштовності?

якість

розробки лежить у площині концепції. Ми раді створити унікальну, просту, привабливу елегантну річ - потужний логотип, який буде працювати на вас довго.

ціни

в залежності від ваших амбіцій.
Сьогодні ціна дизайну логотипу - від $500.
Аванс - $200.

logotype@tobto.org