Чому мати сайт українською гіперважливо

26-04-2019

Колись в світлі часи можна було поставити двадцять фраз "seo service" в тексті і пошуковик автоматично піднімав тебе на гребінь пошукової оптимізації. Так було в 90-х, але зараз з приходом штучного інтелекту (AI) Гугл взагалі не звертає уваги на ключовики (search keywords), бо йому важлива семантика тексту, тематика сайту, марка вашого мобільного і де ви розташовані в момент перегляду.

Часи змінилися і звичайно Органічна Пошукова Оптимізація (Organic Search Optimization) стала майже нереальною з точки зору прогнозованості і надійності. І тут виявляється, що PPC, така як AdWords (зараз Ads), ідеально вписується в модель Пошукової Оптимізації, тобто SEO, бо дозволяє
прагматично керувати поведінкою відвідувачів сайту і підлаштовувати контент під їх вимоги, запити, враховуючи такі забаганки як час доби, ширину екрану, операційну систему, поведінку і ще багато чого.

Геніально створена рекламна мережа Google Ads дозволяє керувати вашими продажами: створіть веб-сторінку про ваш продукт, зареєструйтесь в системі, придумайте декілька галасливих об'яв, заплатіть і потік покупців почне стукати в двері з моменту натискання кнопки "Гей" (Enter). Ваш біз запрацював!

Що ж відбувається за дверима Google Ads?

Існує так звана мережа Google Partners, на сайтах якої з'являється ваша реклама, звичайно, які відповідають вашій темі, продуктам, що рекламуються. Якщо у вас є акаунт Google Adwords, то ви можете побачити де ваша реклама з'являється https://ads.google.com/aw/placements/

А тепер увага! Якщо ваш клієнт має RU-мовний сайт і замовляє, звичайно, контекстну рекламу російською, то ваші об'яви з'являються УСЮД??! де є RU-ресурси, а це означає Рашу, Білорусь, Казахстан, Україну, і так далі. Враховуючи, що до 2014 року існувала і існує потужна мережа сеошників московії, неймовірно багато ресурсів створено виключно для заробітку майже в усіх тематиках - від Cinema до Auto та від Finance до Beauty.

Тепер, як приклад, візьмемо близьку до мене область сервісів краси.

Аня хоче "маникюр френч".
Гугл пропонує російськомовні сайти, де вона може знайти те, що вона шукає. Аня живе к Києві і хоче манікюр в місті, але сайти всі немісцеві.
Вона додає місто "маникюр френч Киев" і бачить, що поліпшення мало.
Чому? Тому, що запит - російською!

Здогадайтесь, де розташовані об'яви. Правильно, - майже всі в доменній зоні .ru. Хто заробляє на розташуванні об'яв? - Ресурси в зоні .ru! Виходить так, що платить український рекламодавець, гроші отримує власник сайту (RU) та американський Google.

Тепер уявімо, що всі сайти в Україні мають прив'язку ua-uk, тобто мають український контент та розташовані в Україні. Ну так, як потрібно бути.

Аня шукає "манікюр френч Київ".
Гугл пропонує українські сайти, з пошуком все ок.
Вона швидко знаходить салон краси в Києві, який пропонує манікюр френч.
Хто заробляє? Гугл та власник українського сайту.

Тепер мені абсолютно ясно, що інформаційні війни мають економічне підґрунтя.

* Те ж саме в сфері кіно, музики, книжок, культури, а це - мільярди доларів.

Comments (0)

помиЛкі або Typos On Purpose

14-02-2019

Помилки - це найкраще, що ви можете створити, бо по ним найкраще видно рівень вашої культури. Насправді, приведені тут помилки створені абсолютно випадково, або за випадковими обставинами, наприклад, на вулиці і абсолютно немотивовано.

█ Read more
Comments (0)

SEO для юридичних фірм

08-08-2018

SEO для юридичних фірм - бажана практика для багатьох фірм з пошукової оптимізації. Багато зі спеціалістів мріють отримати клієнта - юридичну фірму - бажано велику з ім'ям, аби супроводжувати її, але виявляється, що SEO для юрфірми зовсім не те, що просування магазину чи зубопротезного кабінету. Повною несподіванкою виявляється закритість ніши юридичних послуг та повна відсутність можливостей для локального просування. Ну, як ви будете розкручувати "ліцензування нафтодобування", а головне ДЕ - добувати таки посилання або беклінки?

█ Read more
Comments (0)

Салони краси 2018

30-11-2017

Частиною бізнесу краси є салони краси, які задля приголомшення клієнтів залучають безліч інструментів, як-то - хімія, запахи, звичайно майстерність, віртуозний ​ смак та велич історії з героїчним епосом досконалих майстрів. Сучасна революція в медіа дарує багато можливостей талановитим ​майстрам зачісок та манікюру легко розповсюджувати свої елегантні витвори.

█ Read more
Comments (0)

<< First < Previous [1 / 9] Next > Last >>