SEO для юридичних фірм

08-08-2018

Багато зі спеціалістів з пошукової оптимізації (SEO) мріють отримати клієнта - юридичну фірму - бажано велику з ім'ям, аби супроводжувати її, але виявляється, що SEO для юрфірми зовсім не те, що просування магазину чи зубопротезного кабінету. Повною несподіванкою виявляється закритість ніші юридичних послуг та повна відсутність можливостей для локального просування. Ну як ви будете розкручувати "ліцензування нафтодобування", а головне ДЕ - добувати таки посилання або беклінки?

█ Read more
Comments (0)

Салони краси 2018

30-11-2017

Частиною бізнесу краси є салони краси, які задля приголомшення клієнтів залучають безліч інструментів, як-то - хімія, запахи, звичайно майстерність, ​віртуозний ​ смак та велич історії з героїчним епосом досконалих майстрів. Сучасна революція в медіа дарує багато можливостей талановитим ​майстрам зачісок та манікюру легко розповсюджувати свої елегантні витвори.

█ Read more
Comments (0)

Меме

30-09-2017

Меме або мем, як це тлумачить Пані Вікі, - "...є одиницями передачі культурної спадщини."

█ Read more
Comments (0)

Музичний ринок Німеччини 2017

20-07-2017

Музичний ринок Німеччини прогресує і складає 740 млн євро. Ріст невеликий 2-3 відсотка, але все це без виробників музичного обладнання і софтверних компаній. Компакти за звичкою тримаються, вінил позитивно закріпився.

Ще одне нагадування можновладцям, що в артистів і медіа вигідно вкладати. Що потрібно Україні, то це власний стрімінг-сервіс. Якщо ми маємо класних програмерів, то ми просто повинні запустити національний стрімінг.

Музичний ринок Німеччини 2017. Інфографіка

Comments (0)

<< First < Previous [1 / 8] Next > Last >>