Салони краси 2018

30-11-2017

Частиною бізнесу краси є салони краси, які задля приголомшення клієнтів залучають безліч інструментів, як-то - хімія, запахи, звичайно майстерність, віртуозний ​ смак та велич історії з героїчним епосом досконалих майстрів. Сучасна революція в медіа дарує багато можливостей талановитим ​майстрам зачісок та манікюру легко розповсюджувати свої елегантні витвори.

Розташування

Розташування - це найбільше цінний і базовий елемент салонів краси. Спробуйте його змінити! Важкість бренду, імідж та економічна потужність залежать всі від нього. Але салон не може прийняти 450 клієнтів за день. Тому приємна локація та сусідство з центром - неабиякий фактор підвищення ціни на послуги.
Куди: Google Map.

Декор

Найкращі ​салони вирізняються не тільки зручним для клієнтів розташуванням, але й дизайном зовні та зсередини. Мандруючі за красою повинні розчинятись в комфорті, як цукор в чаї - невимушено і елегантно. Елементи королівського шику, такі як високі люстри та мармур, гарно вписуються в темпоритм важких дзеркал. Модернові контури крісел відштовхують нікелем блиск, а рояльний чорний підкреслює важливість сьогоденних процедур. Подивіться як це роблять найкращі дизайнери.
Куди: exterior / interior

Приклад інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси

Медіа

Медійна соц революція перетворила салони краси на petite медіа-агентства, які за допомогою мобільних телефонів з надзвичайними фото властивостями можуть вдало конкурувати з усім світом. Черга за новими стислими формами візуального заохочення. Один із найкращих - ​надкороткі 10-20сек відео. Потенціал таких мініфільмів невичерпний, а з додаванням тонкого смаку та інфографіки - непереможний.
Куди: Instagram​,​ Pinterest

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: