Кіберармія та Скрябін

03-02-2015

Нескінченна низка смертей пов'язаних із захистом Неньки відійшла на другий план, щойно прийшла новина про Кузьму. Любив ти його чи ні, слухав пісні до ранку чи не знав про нього нічого - не має значення. Перед талановитою людиною із своєю харизматичною та контраверсійною точкою зору знімаються капелюхи, бо культура багата на різноматність думок і поглядів. І тільки ми почали приходити до тями - як так, це не фейк? - нас почала втягувати в болото чварок машина ФСБ.

Вже до вечора з'явилось "останнє інтерв'ю" Андрія вміло змонтоване заздалегідь і заточене до інфодиверсії. Ютюбівський ролик використали, закидали бурею ру-тролєй і зробили з цікавого відкритого проукраїнського співака місце розмежування української аудиторії - звідки вона перелякано тікає: - так він був проти Першого! - Боже, що коїться! - Він писав проти Президента!

Фабрика Зірок ФСБ намагається зліпити такого собі "г.мноЦоя" (перепрошую за використання імені великого співака) на російський манер, не розуміючи, що в Україні ми вже критикуємо президентів не на кухнях, а відкрито і ніхто не боїться опинитись за ґратами. У нас вже інше суспільство. Але тінь митця 21 століття вдало розігрується за сталінським сценарієм.

Все би нічого, але ми маємо справу із лютим ворогом, який веде війну на знищення не нашої землі, не матресурсів, а українського духу, який наче фенікс повстає серед ночі. Цей ворог налаштований на наш розбрат, на використання наших слабких місць, гріхів і грішків, щоб вичавити із нас непокору царю назавжди. Цей ворог не піде завтра після четвертої - він створює сценарії, вдосконалює їх "у полі" і тренує свої загони, щоб захватити зненацька наш розсуд, здібності бачити, відчувати й віри, аби поповнити безмрійне стадо своїх орків. Ці сценарії чекають свого часу, як чекали Яремчука, Чорновола, Стуса, і багатьох інших.

Українська творча громада повина включити режим уваги і стояти напоготові. Придивляйтесь до лайків і посилань, ретвітів друзів і сторінкок. Вони можуть бути не справжніми. Ворожа кіберармія - це сьогодення. Вона хоче щоб ти заплутався у страху, не мав гордості за своїх людей, минуле, поводирів. Вдивлявся із острахом у майбутнє. Вона хоче використати твої ідеї і перспективи - і привласнити собі.

Майте це на увазі.

Бережіть себе. І оберігайте тих, хто співає поруч із серцем сьогодні.

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: