Генеруємо ліди через соціальні медія

22-06-2013

Соціальні канали - чудова платформа для генерації лідів. Треба ясно розуміти чого потребує аудиторія і дати їй сильний заклик до дії. Чітко визначте, що ви хочете, щоб ваша аудиторія зробила після цього.

Завжди додавайте значення подіям, бренду, товарам. Поставте себе на місце ваших потенційних клієнтів і подивіться, яке значення ви додаєте - з їхньої точки зору.

Створюйте контент, з яким люди захочуть взаємодіяти (обмінюватись, лайкати, коментувати), послідовно і якнайчастіше.

Ваш контент повинен бути ЦІКАВ?М, ЗАОХОЧУВАЛЬН?М, КОР?СН?М.

ФЕЙСБУК

Ваша мета - поява вашої стрічки повідомлень у ваших шанувальників.

Якщо користувачі (або їхні друзі) взаємодіють з вашею компанією / брендом на досить регулярній основі, ви прогресуєте, якщо ні - пробачте.

Метрики

1) Швидкість Заохочення. Може бути визначена шляхом ділення загальної кількості " Likes" і коментарів на загальну кількість фанів (Likes + Коментарі / Кількість Фанів). Ось чому ваші повідомлення повинні бути привабливими і запалювати ланцюгову реакцію. Високий рівень взаємодії допоможе отримати більший ранг.

2) Кількість людей, які "говорять про це" (можна побачити на сторінці профілю).

Щоб наростити взаємодію, нам потрібні “Лайки”, пости, коментарі. Ефективно використовуйте візуальний контент: комічні фото, інфографіку, відео, візуальні нотатки, меми і свіжі інстаграми.

Секретний рецепт: розумні повідомлення + кумедна візуальна подача + з'язок з сильною пропозицією та фрагментом змісту.

Авжеж, платна реклама.

ТВІТЕР

Надзвичайно потужний канал оповіщеннь та заохочень. Весь Твітер це - побудова відносин, взаємність, взаємодія. Заохочуй та пропонуй! Будь частиною інфопотоку.

Не забувай про оплачені рекламні твіти, спрямовані на послідовників і користувачів.

Золотий Рецепт Твітингу

  • Правило 80/20. 80% корисного чи розважального контенту на 20% для самореклами
  • Правило 4-1-1. На кожний саморекламний твіт треба ретвітнути один по темі і, що найбільш важливо, розшарити чотири фрагменти іншого контенту із спорідненою темою.

YOUTUBE

Ваше відео повинне як розважати, так і просвіщати. Цілі повинні базуватись на підвищенні обізнаності, демонстрації продукції, обміну знаннями і гуманізації компанії.

Наступний крок полягає в оптимізації цих відео з цільовими ключовими словами. Це дає набагато більше шансів для досягнення першої сторінки пошуку Google.

Поради, щодо отримання нових шанувальників:

  • 1. Робить виразний заклик до дії, просить відвідувачів, щоб підписалися
  • 2. Додайте анотації до відео із закликом до дії, яка вказує на кнопку підписки на вашому каналі
  • 3. Вставте кнопку підписки на вашому блозі і в соціальних медіа профілю веб-сайту.

GOOGLE PLUS (G+)

Зробіть цікавою сторінку "Про нас": дайте короткий опис свого бізнесу. Додайте посилання на сторінки чи послуги, що розташовані на вашому сайті.

Використовуйте "Події Google", що дозволяють користувачам G+ розсилати індивідуалізовані запрошення кожному, незалежно від того є вони чи ні користувачами G+. На додаток до розсилки запрошень на вебінари, робочі зустрічі, партійні збори і т.д. ви можете використовувати "Події Google" для запрошень до "Google тусовки" (Google Hangouts). Окремий "Режим вечірки" дозволяє всім присутнім на тусні миттєво завантажувати фотографії в один спільний альбом за допомогою програми Google+ для мобільних і складати в реальному часі галерею. Потім ви можете показати всі фото в хронологічному порядку у вигляді слайд-шоу в Google+.

Зробіть ваш сайт більш індивідуальним, розташуйте прямий лінк з вашого сайту до вашого профілю Google Plus з тегом “rel=author”, наприклад ось так https://plus.google.com/115708342252960872730?rel=author. Ви можете розташувати його де завгодно на сторінці, а анкором може бути як фраза, так і фото. Також скеруйте лінк на ваш сайт із вашого профілю G+. Тепер в результатах пошуку Гугл буде показувати ваш пік поруч із вашим бізнесом)

Пам'ятайте, що цим ви дуже піднімете рівень довіри (trust) до вашого ресурсу.

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: