Як Створити Популярний Салон Краси

12-03-2020

Популярним салон краси на стає за ніч, а перетворюється поступово на помітну родзинку міста, просуваючись до любові клієнтів і широкої відомості своїх фанів. Салони краси - є частиною бізнесу краси, які задля приголомшення клієнтів залучають безліч інструментів, як-то - хімія, аромати, звичайно майстерність, віртуозний ​смак та велич історії брендів з героїчним епосом досконалих майстрів. Сучасна революція в медіа дарує багато можливостей талановитим ​майстрам зачісок та манікюру легко розповсюджувати свої елегантні шедеври. Давайте подивимось, шо приваблює клієнтів і що робить салон популярним?

Розташування

Розташування - це найбільше цінний і базовий капітал салону краси. Спробуйте його змінити! Важкість бренду, імідж та економічна потужність залежать всі від нього. Але салон не може прийняти 450 клієнтів на день, як би того не хотілось. Тому приємна локація та сусідство з центром - неабиякий фактор успіху та підвищення ціни на послуги.
Куди: Google Map.

Декор

Найкращі ​салони вирізняються не тільки зручним для клієнтів розташуванням, але й дизайном зовні та зсередини - interior / exterior. Ті, що мандрують за красою повинні розчинятись в комфорті, як цукор в чаї - невимушено і елегантно.

Елементи королівського шику, такі як високі люстри та мармур, гарно вписуються в темпоритм важких дзеркал. Модернові контури крісел відштовхують нікелем блиск, а рояльний чорний підкреслює важливість сьогоденних процедур.

Подивіться як це роблять найкращі дизайнери.
Куди: exterior / interior

Приклад інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси Приклад популярного інтер'єра салона краси Приклад інтер'єра салона краси

Медіа

Медійна соц революція перетворила салони краси на petite медіа-агентства, які за допомогою мобільних телефонів з надзвичайними фото властивостями можуть вдало конкурувати з усім світом. Черга за новими стислими формами візуального заохочення. Один із найкращих - ​надкороткі 10-20сек відео. Потенціал таких мініфільмів невичерпний, а з додаванням тонкого смаку та інфографіки - непереможний.
Куди: Instagram​,​ Pinterest

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: