SEO для юридичних фірм

08-08-2018

SEO для юридичних фірм - бажана практика для багатьох фірм з пошукової оптимізації. Багато спеціалістів мріють отримати поважного клієнта - юридичну фірму - бажано велику з ім'ям, аби супроводжувати її, але виявляється, що SEO для юрфірми зовсім не те, що просування інтернет-магазину чи стоматологів. Повною несподіванкою виявляється закритість ніші юридичних послуг та повна відсутність можливостей для їх локального просування.

Ну як ви будете розкручувати "ліцензування нафтодобування", а головне ДЕ - добувати таки посилання або беклінки?

Звісно, ви можете почати з повного технічного аудиту сайту, перевірки соціальної активності, аналізу наявних посилань в мережі. Та раптом ви з'ясуєте, що серед конкурентів є потужні команди копірайтерів, які випускають по п'ять статей в тиждень і, більше того, мають фірмову якість, яку ви не отримаєте у журналіста юридичної сфери чи студента юрфаку навіть відмінника.

Бо в юридичній сфері є багато підводних рифів з потужним впливом реноме. І це реноме не може бути куплене за 300 доларів чи 3500 доларів.

Воно довготривале, міцне, витримане в найкращих справах і сховане в надійних сейфах дорогих офісів. Наче розкішна автівка світло дня не торкається її лакового дзеркала, а випромінює лоск та досконалість в темряві закритих перемовлень і довгих судових слухань.

На додаток. ТОБТО має безцінний досвід обслуговування Top-10 юридичної фірми починаючи з 2013 року.

Ви юридична фірма і бажаєте знайти SEO-спеціаліста або фрілансера для супроводу?

Звертайтесь або пишіть на seo[at]tobto.org

SEO для юридичної фірми

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: