Воюючі кнопки

12-08-2014

Майже на всіх українських сайтах в силу історичнх причин встановлені лічильники пошукових систем: Яндекс, Mail.ru, Liveinternet, Rambler. Раніше їх встановлювали аби отримати статистику. Зараз Google Analytics замінює їх усіх - чудова швидка статистика, багато вимірів даних.

Що роблять ці лічильники зараз - поставляють вірну інфу прямо в ФСБ. Це як навідник на полі бою - дані дають більше ніж достатньо: як реагує населення на вброси фейків, які міста/області сприймають ту чи іншу брехню, соціальні відомості за місцем/віком/статтю/часом, ця статистика в РЕАЛЬНОМУ часі пливе в центри обробки, що дозволяє оперативно корегувати зміст статей, фейків для уточнення впливу. Скажімо, хто зараз вмикнув 7" планшет марки Х в Луганську і читає україномовну статтю? Будь ласка!

Парадоксально, але деякі наші (наші?) СМІ не відчувають небезпеки. Дивіться на УкрПравду - відомий постачальний новин гордо тримає у футері 3 (три) лічильники. Невже GA замало?

Деякі параметри статистики Яндекс

  • відвідувачі: стать і вік
  • джерела трафіку: соціальні мережі
  • джерела трафіку: пошукові фрази
  • мобільний трафік: розмір діагоналі екрану, ОС
  • гео в реальному часі.

А тепер уявіть, що ворог лишається статистики - як встановити ефективність україномовного фейку? Ніяк! Отже, знімайте ці кнопки і встановлюйте американський надійний і дружній Google Analytics.

Сними русские счетчики статистики!

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: