Мобільна революція. Нотатки 2013

03-01-2014

Як сеошнік я вдивляюсь в усе, що відбувається на вулиці і спершу хотів написати щось на зразок "Топ революційних гаджетів", але зараз мені закортіло поділитись моїми спостереженнями, бо це важливіше.

Теза перша

Мобільна революція незворотня. Технологія несе вдосконалення суспільству як даність, а не щось штучне випестуване в лабараторії Пентагона задля невійськового оволодіння територіями і делікатного придушення мас, як це бачить Кремль та іхні вожді в своїх снах, бо інакше не можуть - в силу узколобості погляду.

Якість гаджетів не має значення, має значення їх кількість/людину.

Теза друга

Ніхто не передбачав, що реклама - потужний демократизатор. Контекстна AdWords діє цільово і у стані ворога. Якщо ваш супротивник володіє базою предикатів А,В,С, то реклама спрацьовує на вражому контекстному (мінному) полі, вмикаючи через лінки ідеї -А, -В, -С.

Найважливішими з всього арсеналу інструментів є такі, що дають перевагу в швидкості. Отже Твітер, Твітпік, Інстаграм,..

В мобільному суспільстві швидка реакція - це запорука успіху. Time Lag або Час Реакції на Відповідь - основний показчик Якості Системи. Уряд, фірма, консорціум, група індивідуумів, фріленсер, онлайн-працівник повинні вчитись реагувати блискавично. В ідеалі Δ=0.

В давнину ми довго формували потрібну аудиторію, дбайливо збирали її в одному місці, давали їй меседж і отримували потрібну відповідь. Зараз все це - Пряма Дія, або Прямодія.

Різноманітність медіа важлива

Якщо у вас є яскравий фільм, ви можете приготувати з нього: подкаст / або, презентацію зі слайдів, галерею слайдів, музкомпозіцію (реп), передати семпли для recycling. "Використання заново" - важливий момент. Ви можете творити смисли з одного фільму нескінченно.

Теза третя

Закриті системи приречені. Ось чому електорат Януковича, проплачені тітушки, Беркут з керуванням з центру - приречені. Бо не розвиваються.

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: