Монетизація трафіку. Мiста

20-07-2020

Дивні дива відбуваються в сучасному світі. Спочатку Цукенберг вирішив відібрати найцінніший ресурс яким володіють всі і кожен без винятку - міжособове спілкування - між дітьми та батьками, між дітьми та ровесниками, акторами і фанами, героями і мрійниками. Взяв і монетизував так, що всі сказали йому "Дякуємо!"

Потім Лінкд скопіював цю ідею і побудував мурашник професіоналів різного гатунку.

Можна б було перелічувати ще й ще новітні медіа гіганти, але ми не будемо.

Але найбільше цікаво, що остання епідемія коронавірусу показала, що дехто хоче забрати ще один величезний ресурс - це час НА і З роботи.

Взагалі, навіщо у працівників є шлях на і з роботи - це ж кошти на бензин, трафік, транспорт, запізнення, чвари, втома. А давайте заберемо її у працездатного населення! Це ж так розумно, - прокинувся і вже на роботі. Це те що треба! Головне, люди не втомлюються в дорозі, транспорт зникає, а головне - у власників бізнесу з'являється приблизно ДВІ години робочого часу з повітря кожен день!

Коронавірус з чиєїсь ласки приплюснув всю планету до екранів і збільшив раптово продуктивність праці на 20%. Ще один момент, який проходить. А скоріше з'являється перед нашими очима прямо зараз і ніхто його не помічає. Це те, що з наступом роботів, iot, AI,.. у людини відбирають її право на... кволу реакцію (human delta). Швидкий темп, майже миттєво реакція на події, інфо завантаження, відсутність часу на подорож з роботи на відпочинок створюють агресивні умови для людини, яка вже не може їхати годину в громадському транспорті і насолоджуватись краєвидами.

Людина, як м'якотіла квола лялька, більше не витримує темп виробництва. Вона не відпочиває, не мріє, не роздумує про примхи погоди - вона просто не може це робити.

Транспорт зник за ніч. Хтось забрав час з роботи на роботу і монетизував його.

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: