Мої SEO проекти

21-04-2020

Я хотів би розповісти о проєктах з якими я працюю вже довгий час.

Велика перевага органічного просування — це стабільність результатів при довготривалому плануванні й низькому бюджеті. Якщо когось цікавить майбутнє — а воно цікавить всіх — ви можете націлитися на найбільш вагомі респектабельні цілі, які ви не здолаєте за три місяці активних вливань в SEO, але за декілька років точно, якщо це вам, природно, потрібно на спокійному бюджеті.

Я завжди питаю клієнтів "де ви хочете бути через три чи п'ять років?" І мало хто відповідає. Чи каже: я продаю дивани. Мені потрібно їх продати, я хочу їсти. Зрозуміло. В цьому вам допоможе контекстна реклама.

Але якщо ви готель або салон краси, вам хотілося б щоб вас знаходили через прикметник "кращий" — "кращий салон краси", "краща юридична фірма" в місті -  тоді вам потрібна уява на старті.

Чим раніше ви почнете уявляти себе в лідерах, — тим швидше ви опинитесь там, на горі.

Салон Краси: мій клієнт з яким я вже сім (7) років

Як же нам його знайти? Гм, запитаємо у Гугла! Давайте так "салон краси Київ". І що? - скажете ви.

Ви його вже бачите. Це салон Rachel.

Ми познайомилися сім років тому, коли мої друзі встановлювали CMS і мене порекомендували як seo-спеціаліста. Уявіть собі, що з того часу ми пережили і звільнення, і появу Фейсбука, YouTube, Instagram і безліч потужних локальних конкурентів з гумовими бюджетами.

Ми пережили войовничі алгоритми  Гугла і, навіть, страшний зсув стіни салону, який наче землетрус викликав його повний ремонт (салон стоїть в центрі міста в історичній частині Києва біля Михайлівського Собору під горою).

Тепер щодо Best. Ви ж знаєте, що насильно зробити собі погану зачіску важко когось умовити. З послугами в салоні все чудово. Але чи можна умовити Google в тому? Запитаємо "best beauty salon Kyiv".

О май гот! Невже ви це бачите??

* Далі буде.

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: