Як Створити Популярний Салон Краси

12-03-2020

Популярним салон краси на стає за ніч, а перетворюється поступово на помітну родзинку міста, просуваючись до любові клієнтів і широкої відомості своїх фанів. Салони краси - є частиною бізнесу краси, які задля приголомшення клієнтів залучають безліч інструментів, як-то - хімія, аромати, звичайно майстерність, віртуозний ​смак та велич історії брендів з героїчним епосом досконалих майстрів. Сучасна революція в медіа дарує багато можливостей талановитим ​майстрам зачісок та манікюру легко розповсюджувати свої елегантні шедеври. Давайте подивимось, шо приваблює клієнтів і що робить салон популярним?

█ Read more
Comments (0)

Меме

02-01-2020

Меме або мем, як це тлумачить Пані Вікі, - "...є одиницями передачі культурної спадщини."

█ Read more
Comments (0)

Додавання бізнесу на карту Google Map

13-07-2019

Додавання бізнесу на карту Google (Google Map) - важлива частина локального SEO (Local SEO). Якщо вас немає на карті, або дані неповні, або відсутні - клієнт може розгубитися і відмовитись від вашого магазину, товарів чи послуг. Багато спеціалістів з Пошукового Просування впевнені, що розташування об'єкту на карті - найважливіший крок з Local SEO і до цього моменту варто привертати особливу увагу.

█ Read more
Comments (0)

Чому мати сайт українською гіперважливо

26-04-2019

Колись в далекі світлі часи можна було поставити двадцять фраз "seo service" в статті і пошуковик автоматично піднімав тебе на гребінь пошукової оптимізації. Так було в 90-х, але зараз з появою штучного інтелекту (AI) Гугл взагалі не звертає увагу на ключовики (search keywords), бо йому важлива семантика тексту, тематика сайту, марка вашого мобільного і де ви розташовані в момент перегляду.

█ Read more
Comments (0)