Бан російських ресурсів

16-05-2017

Чудова новина! Згідно з Указом Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", обмежувальні санкції передбачають заборону Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів “Mail.ru”, “Вконтакте”, “Одноклассники”, санкції також введені проти ТОВ “Яндекс”, російських компаній розробників-антивірусів “Лабораторія Касперського” і “Доктор Веб”.

Санкції проти Тов “Мэйл.РУ ГРУП” (Москва) і ТОВ “Мейл.РУ Україна” (м. Київ), ТОВ “Вконтакте” (м. Санкт- Петербург) і ТОВ “В Контакті” (м.Київ) введені на 3 роки.

Comments (0)

помиЛкі

14-12-2016
 1. Золотий глючик
 2. Черепашка Ізя
 3. УкрЕнегро
 4. Шокоад
 5. Кінотеарт
 6. Брехлама
 7. Трансвестіт - Trans West East
 8. СадоМаздоХізм - сексуальна насолода від Мазди
 9. Кондиціонерви
 10. Міліціонегри
 11. Пенсіонерви
 12. Примат Банк
 13. Котарсис - котяча забава з вилизування своїх принад
 14. Бомжур - вулична мода
 15. Гадвокат
 16. Райшайзен Банк Аваль
 17. Олігофренд
 18. Орангутанго
 19. (рос.) искунство
 20. Узурпастор
 21. АндроЇд - пожирач андроподібних
 22. Станція метро Олимпіська
 23. Селеблятіс, як у, наприклад, "діти селеблятіс".

Comments (0)

Кремлівські тролі в Фейсбуці

04-10-2016

Поважна робота з ідентифікації та виявлення кремлівських тролів в Фейсбуці. Графи наочно візуалізують їх поведінку і ареали агресії.

Вартий уваги висновок:

█ Read more
Comments (0)

Гумові або адаптивні логотипи

06-09-2016

ПІКСЕЛЬНІ ЛОГО

Зазвичай логотипи бувають зроблені із зображень, як піксельні так і векторні. Перші мають назву файла в кінці .jpg, .jpeg, .png, gif - зручні формати для використання на вебі з піксельною щільністю 72 пікселя на дюйм, або 72 pixel/inch. Фото логотипів в цих форматах виглядають чудово на сайті, але нездатні збільшуватись. Ні, ви можете їх збільшити, але вони будуть виглядати жахливо, бо растерізація покаже вам рвані краї та зазубрини, які погіршать сприймання вашого знаку на фото. Логотипи у вигляді фото можна використовувати в документах, наприклад, Word, або на візитці, але далі сайту та паперів вони не підуть. Що ж робити?

█ Read more
Comments (0)