помиЛкі або Typos On Purpose

14-02-2019

Помилки - це найкраще, що ви можете створити, бо по ним найкраще видно рівень вашої культури. Насправді, приведені тут помилки створені абсолютно випадково, або за випадковими обставинами, наприклад, на вулиці і абсолютно немотивовано.

█ Read more
Comments (0)

SEO для юридичних фірм

08-08-2018

SEO для юридичних фірм - бажана практика для багатьох фірм з пошукової оптимізації. Багато спеціалістів мріють отримати поважного клієнта - юридичну фірму - бажано велику з ім'ям, аби супроводжувати її, але виявляється, що SEO для юрфірми зовсім не те, що просування інтернет-магазину чи стоматологів. Повною несподіванкою виявляється закритість ніші юридичних послуг та повна відсутність можливостей для їх локального просування.

Ну як ви будете розкручувати "ліцензування нафтодобування", а головне ДЕ - добувати таки посилання або беклінки?

█ Read more
Comments (0)

Музичний ринок Німеччини 2017

20-07-2017

Музичний ринок Німеччини прогресує і складає 740 млн євро. Ріст невеликий 2-3 відсотка, але все це без виробників музичного обладнання і софтверних компаній. Компакти за звичкою тримаються, вінил позитивно закріпився.

Ще одне нагадування можновладцям, що в артистів і медіа вигідно вкладати. Що потрібно Україні, то це власний стрімінг-сервіс. Якщо ми маємо класних програмерів, то ми просто повинні запустити національний стрімінг.

Музичний ринок Німеччини 2017. Інфографіка

Comments (0)

Бан російських ресурсів

16-05-2017

Чудова новина! Згідно з Указом Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", обмежувальні санкції передбачають заборону Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів “Mail.ru”, “Вконтакте”, “Одноклассники”, санкції також введені проти ТОВ “Яндекс”, російських компаній розробників-антивірусів “Лабораторія Касперського” і “Доктор Веб”.

Санкції проти Тов “Мэйл.РУ ГРУП” (Москва) і ТОВ “Мейл.РУ Україна” (м. Київ), ТОВ “Вконтакте” (м. Санкт- Петербург) і ТОВ “В Контакті” (м.Київ) введені на 3 роки.

Comments (0)