Додавання бізнесу на карту Google Map

13-07-2019

Додавання бізнесу на карту Google (Google Map) - важлива частина локального SEO (Local SEO). Якщо вас немає на карті, або дані неповні, або відсутні - клієнт може розгубитися і відмовитись від вашого магазину, товарів чи послуг. Багато спеціалістів з Пошукового Просування впевнені, що розташування об'єкту на карті - найважливіший крок з Local SEO і до цього моменту варто привертати особливу увагу.

█ Read more
Comments (0)

Чому мати сайт українською гіперважливо

26-04-2019

Колись в далекі світлі часи можна було поставити двадцять фраз "seo service" в статті і пошуковик автоматично піднімав тебе на гребінь пошукової оптимізації. Так було в 90-х, але зараз з появою штучного інтелекту (AI) Гугл взагалі не звертає увагу на ключовики (search keywords), бо йому важлива семантика тексту, тематика сайту, марка вашого мобільного і де ви розташовані в момент перегляду.

█ Read more
Comments (0)

помиЛкі або Typos On Purpose

14-02-2019

Помилки - це найкраще, що ви можете створити, бо по ним найкраще видно рівень вашої культури. Насправді, приведені тут помилки створені абсолютно випадково, або за випадковими обставинами, наприклад, на вулиці і абсолютно немотивовано.

█ Read more
Comments (0)

SEO для юридичних фірм

08-08-2018

SEO для юридичних фірм - бажана практика для багатьох фірм з пошукової оптимізації. Багато спеціалістів мріють отримати поважного клієнта - юридичну фірму - бажано велику з ім'ям, аби супроводжувати її, але виявляється, що SEO для юрфірми зовсім не те, що просування інтернет-магазину чи стоматологів. Повною несподіванкою виявляється закритість ніші юридичних послуг та повна відсутність можливостей для їх локального просування.

Ну як ви будете розкручувати "ліцензування нафтодобування", а головне ДЕ - добувати таки посилання або беклінки?

█ Read more
Comments (0)