ТБ-серіали by terroRU

21-01-2016

terroRU серіали - це не комерційні проекти, а елементи впливу. Вони всі мають характерну відмінність тоталітарного мистецтва: вони не працюють на піднесення ВОЛІ і СВОБОДи окремої людини, не піднімають ДУХ і ПРАВО людини на СВОЄ індивідуальне бачення, а головне - розвертають увагу в минуле, в підсвідомий комфорт - від МАЙБУТНЬОГО, в якому автори не бачуть нічого доброго.

█ Read more
Comments (0)

Продуктовий дизайн, бізнес-плани, storytelling

21-10-2015

Декілька важливих моментів запозичених у Бартон Лі.

█ Read more
Comments (0)

Кіберармія та Скрябін

03-02-2015

Нескінченна низка смертей пов'язаних із захистом Неньки відійшла на другий план, щойно прийшла новина про Кузьму. Любив ти його чи ні, слухав пісні до ранку чи не знав про нього нічого - не має значення. Перед талановитою людиною із своєю харизматичною та контраверсійною точкою зору знімаються капелюхи, бо культура багата на різноматність думок і поглядів. І тільки ми почали приходити до тями - як так, це не фейк? - нас почала втягувати в болото чварок машина ФСБ.

█ Read more
Comments (0)

Воюючі кнопки

12-08-2014

Майже на всіх українських сайтах в силу історичнх причин встановлені лічильники пошукових систем: Яндекс, Mail.ru, Liveinternet, Rambler. Раніше їх встановлювали аби отримати статистику. Зараз Google Analytics замінює їх усіх - чудова швидка статистика, багато вимірів даних.

█ Read more
Comments (0)