optimization vs non-optimization

26-02-2008

отже нарешті після тривалих перемовлень із роботодавцями я знайшов компанію яка була щира, добра і цікава з моєї точки зору.

█ Read more
Comments (0)

Global Identity & Всесвіт Навколо

27-06-2007

Глобальне мережування приходе до тями - кожний мобільник має GPS-функцію - де ти, куди і звідки ти пересуваєшся. Одже, після IP-визначення, ми маємо глобальну параною або Mobile Global Identity - для чого?

█ Read more
Comments (0)

SEO Спеціаліст

19-04-2007

побачив по RSS нову пропозицію від якогось job сайту: потрібен SEO спеціаліст. домовився. їхав хвилин зо двадцять, промзона, промислові об'єкти, машини, залізо, ніякові авто, маленькі підприємці-бедуїни, бетон, чемна ніяковість.

█ Read more
Comments (0)

Мобільні Суспільні Мережі 1

24-03-2007

Мобільні Суспільні Мережі - для загалу - щось на зразок 'отримувати приємне' не розуміючи солі вислову. Хтось намагається відчути присмак перемоги, запрошуючи журналістів. Але в загальному плані Мобільні Суспільні Мережі - це наше велике майбутнє.

Коли зв'язок буде безкоштовний - 'всюди, завжди, повсякденно' - постане питання: що таке мобільна суспільна мережа. В неї немає релігії. Вона функціонує сама по-собі. Яка абетка народжується - не знає ніхто.

Comments (0)