SEO для юридичних фірм

08-08-2018

Багато зі спеціалістів з пошукової оптимізації (SEO) мріють отримати клієнта - юридичну фірму - бажано велику з ім'ям, аби супроводжувати її, але виявляється, що SEO для юрфірми зовсім не те, що просування магазину чи зубопротезного кабінету. Повною несподіванкою виявляється закритість ніші юридичних послуг та повна відсутність можливостей для локального просування. Ну як ви будете розкручувати "ліцензування нафтодобування", а головне ДЕ - добувати таки посилання або беклінки?

Звісно, ви можете почати з повного технічного аудиту сайту, перевірки соціальної активності, аналізу наявних посилань в мережі. Та раптом ви з'ясуєте, що серед конкурентів є потужні команди копірайтерів, які випускають по 5 статей в тиждень і, більш того, мають клеймо якості, яке ви не отримаєте у журналіста юридичної сфери чи студента юрфаку навіть відмінника.

Бо в юридичній сфері є багато підводного каміння з величезним впливом реноме. І це реноме не може бути куплене за 300 доларів чи 3500 доларів.

Воно довготривале, міцне, витримане в найкращих справах і сховане в сейфах дорогих офісів. Наче розкішна автівка світло дня не торкається її лакового дзеркала, а випромінює лоск та досконалість в темряві закритих перемовлень і розгублених сердець судових слухань.

На згадку. ТОБТО має безцінний досвід обслуговування Top-10 юридичної фірми починаючи з 2013 року.

Ви юридична фірма і бажаєте знайти SEO-спеціаліста або фрілансера для супроводу?

Звертайтесь seo [ + ] tobto.org

SEO для юридичної фірми

No reaction yet.

Your opinion

:

:

:

Are you a human?
Are you a human?

: