Де брати вільну музику для відео

24-03-2021

При створенні власних відеороликів для презентацій товарів, сервісів для Instagram чи YouTube виникає багато питань і одне з них - де брати вільну музику без авторських прав, яку можна використовувати вільно як фон у власному відео.

Hackers Club Bijuterie poster

Між іншим, YouTube пропонує свою фонотеку вільної музики, яка не має обмежень з авторського права, але для того, щоб скористатися нею, вам потрібно зайти в свій акаунт і відкрити редактор відео. Музика там не дуже високого гатунку, але для презентації вам цілком вистачить.

Стосовно якості музики в "бекграунді". Фонова музика несе дуже відповідальну роль в створенні іміджу власника каналу, ми це знаємо всі з кіно. Навіть музичні фрагменти подані натяком додають до контенту свою складову, яка може посилювати або змінювати загальне уявлення. А іноді й зменшувати його присутність чи докорінно перегортати.

Фонотеки вільної музики:

В ідеалі краще попросити написати зовсім оригінальну музику в "вашому" стилі. Навіть декілька характерних музичних фраз створять потрібний настрій, такий важливий для утворення іміджу. Я вже не кажу про аудіо-брендинг, який стрімко розвивається зараз окремо.

Подивіться і послухайте, як працює поєднання аудіо і візуального образів в проекті Hackers Club Bijouterie власника цього сайту. Емоція, що закладена в музику, сама знаходить свою аудиторію і без CPA звертається до неї з потрібним меседжем. Уявіть його потенціал: це може бути розповідь (сторі) про нову апку, новий софт, реліз, подію - все що заманеться.